czwartek, 1 sierpnia 2013

Po długiej przerwie...

Zaczęły się wakacje, a lipiec miałam bardzo mocno "naładowany" atrakcjami. Najpierw pojechałam na Słowenię, do Chorwacji i do Włoch. Wróciłam na tydzień, aby zrobić praktyki z drugiego kierunku studiów. Później egzamin wstępny, oczekiwanie na wyniki i.... kolejny wyjazd- tym razem do Paryża!
Jak już wróciłam- miałam się szykować do kolejnego wyjazdu- do Warszawy, jednak zatrzymało mnie złamane  żebro. Tak więc teraz zostaję na minimum 6 tygodni na miejscu. Myślę, że nawet dobrze się złożyło, bo jedyne co mogę robić bez bólu to siedzenie w miejscu (wyszywanie, czytanie książek)- sama wizja bardzo mi się podoba! Dlatego też postanowiłam nadrobić zaległości, ponieważ troszkę powyszywałam.Mój najnowszy obrazek kilka dni temu wyglądał tak jak wyżej. Efekt końcowy wrzucę dopiero za jakiś czas. ;) Myślę, że w międzyczasie będę pokazywać swoje inne obrazki, bo chcę nadrobić stracony czas bez prowadzenia bloga.

Tutaj zaś kilka zbliżeń.:
Idę wypoczywać dalej- tak jak zalecił mi lekarz, Do usłyszenia wkrótce.

Pozdrawiam.


3 komentarze:

  1. śliczny jest ten hafcik:) wypoczywaj duuuużo:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Och jak miło zobaczyć znajomy hafcik :). Też go kiedyś robiłam dla przyjaciół w prezencie - kolory zmieniłam, żeby im pasował do sypialni :)
    http://plichcia.blogspot.de/2011/02/monotematycznie.html
    Pozdrawiam ♥ Plichcia

    OdpowiedzUsuń