sobota, 26 października 2013

Z innej beczki

Wczoraj wieczorem, gdy odpoczywałam po całym tygodniu zmagań z uczelnią i życiem codziennym, postanowiłam wykonać coś jak na mnie- nietypowego. Otóż, kilka dni temu znalazłam pewną rzecz, która ile by nie kosztowała i tak bym ją kupiła- a mianowicie taśmę z napisem "handmade with love". Nie mogłam się powstrzymać!  Więc jak już sobie tak siedziałam bezczynnie z braku sił na jakąkolwiek aktywność, stwierdziłam, że zrobię "coś" z wykorzystaniem tej właśnie taśmy. Wyszło tak:
Nawet nie wiem czy można to zaliczyć do jakiejkolwiek techniki rękodzieła, ale to nieważne. Ważne, że niemal w pełni mnie opisuje, a że wczoraj padało pozwoliłam sobie na przedstawienie w postaci chmurki z "deszczem".
Nad chmurką umieściłam rzeczy, które chciałabym umieć robić i mam zamiar się nauczyć, czyli szycie na maszynie, robienie na drutach i szydełkowanie. Pod chmurką te, którymi już w mniejszym lub większym stopniu się zajmuję- haft krzyżykowy, quilling i scrapbooking. Quillingiem i scrapbookingiem dopiero zaczęłam się interesować, ale liczę na to, iż mój zapał nie zgaśnie i będę w tym coraz lepsza- tak jak w hafcie krzyżykowym.  :)
Pozwoliłam sobie dodać również moją nowiuteńką  pieczątkę, która będzie moim logo, ale o niej następnym razem.

Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. Dzialaj dzialaj, Malenka! :)
    Podziwiam! Sama jestem antytalenciem jesli chodzi o robotki reczne :P
    Dlatego tym bardziej jestem pod wrazeniem.

    OdpowiedzUsuń