poniedziałek, 9 września 2013

Tulipan-koniec

Tak więc odebrałam oprawiony tulipan. Wyszedł moim zdaniem zjawiskowo! Co prawda Pani się pomylił dół w bokiem i nieco inaczej go "nawinęła" na ramkę, ale nie rzuca się to w oczy aż tak bardzo.
Obrazek wyszyłam na kanwie Belfast 20ct w kolorze zielonym, więc w połączeniu z różą wyglądają  ładnie, ponieważ kanwy różnią się jedynie kolorami. Krzyżyki robiłam co drugie oczko, zaś nitek używałam z DMC.

To wszystko wyszło tak:Róża i tulipan wreszcie razem.

A teraz biorę się za kolejny obrazek, tym razem nieco mniejszy. Już niedługo kolejny post z nowym już skończonym obrazkiem. Potrzymam Was jeszcze trochę w niepewności- co to. :)

Pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. cudowny :)
  tulipany to moje ulubione kwiaty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i róża i tulipan wyszły pięknie, jak prawdziwe :) Widzę, że na ścianie masz jeszcze sporo miejsca na kolejne hafty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zauważam pewną prawidłowość oddając prace do oprawienia!!!! 10%prac jest oprawiona "na bok", też spotkałam się z takimi pomyłkami!!!!!
  wspaniały tulipanek!!!! czekam na kolejne hafciki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to kwestia "opatrzenia" z obrazkiem. My tworząc go siłą rzeczy wiemy jak ma wyglądać, bo mamy wzór, na którym jest góra i dół, poza tym często widzimy też zdjęcia już wykonanych prac. Osoba dostające obrazek do oprawienia ma niesprecyzowaną wizję,w związku z tym często zdarzają się obrazki "na bok".
  W tym przypadku zdałam sobie z tego sprawę, że dla mnie tak oczywiste jest gdzie haft ma górę, a gdzie dół, że nawet nie wspominam przy wybieraniu ramki jak ma być usytuowany.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne hafty, świetnie się prezentują w komplecie :) I ciekawy sposób oprawienia, jeszcze się z taka metodą nie spotkałam (obrazy tak, ale hafty nie). Fajnie to wygląda :)
  Przejrzałam sobie inne posty, sporo pięknych prac! No i gratuluję imponującej kolekcji mulinek, miły widok dla każdej hafciarki :). Ja od początku przygody z haftem nawijam nici na bobinki i też układam je według numerów, żeby łatwiej było szukać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Idealnie do siebie pasują i faktycznie zostało jeszcze troszkę miejsca na ścianie Czy będzie ciąg dalszy?

  OdpowiedzUsuń